Історія підприємства

Опис діяльності та історія

Вінницький завод радіоелектронної апаратури (теперішня назва ПАТ “Маяк”) – розпочав свою роботу з 1969 року, як спеціалізоване підприємство оборонного комплексу СРСР по випуску уніфікованих блоків джерел живлення. З 1994 року завод був підпорядкований Міністерству машинобудування військово-промислового комплексу і конверсії України.

В процесі акціонування державного підприємства та з метою зменшення боргового навантаження на материнську компанію, в структурі акціонерного товариства «Маяк» виділилось декілька відокремлених підрозділів, що займались окремими видами діяльності, в тому числі:

– дочірнє підприємство «Теплокомуненерго «Маяк» ПАТ «Маяк» – діяльність у сфері постачання пари, гарячої води для потреб жителів мікрорайону «Вишенька» в м. Вінниці та юридичних осіб;

Предметом діяльності підприємства є виробництво теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії фізичним та юридичним особам, а також надання фізичним та юридичним особам послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Основні споживачі послуг – 13 тисяч власників/квартиронаймачів помешкань західної частини мікрорайону «Вишенька» та 95 юридичних осіб, в тому числі 20 з яких – бюджетні установи (дитячі садки, школи, лікарні тощо).

З моменту створення підприємство пройшло шлях від заводської котельні до потужного підприємства, яке охоплює весь технологічний ланцюг – від виробництва теплової енергії до надання послуг опалення та гарячого водопостачання кінцевому споживачу в квартирі. Наразі підприємство обслуговує 137 житлових будинків з населенням  в 29 тисяч чоловік,  5 середніх та спеціальних шкіл, 6 дитячих навчальних закладів, 2 вищіх навчальних заклади. Задля забезпечення постачання теплової енергії та надання послуг, в господарському віданні у підприємства знаходяться 52 км теплових мереж та 12 ЦТП комунальної власності. В загальному обсязі послуг опалення та гарячого водопостачання м.Вінниці частка ДП “ТКЕ Маяк” складає близько 12%.